MCKiS Jaworzno : MKS Start Lublin

klara1613

Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 19

PostWysłany: Nie 1:11, 18 Sty 2009    Temat postu: MCKiS Jaworzno : MKS Start Lublin

Lublinianie wygrali dzisziejszy mecz wynikiem 81:63 (18:19), (18:16),(22:13), (23:15 ). Punkty dla Startu zdobyli :Borkowski- 19, Sikora- 18 (1x3), Samborski- 17 (2x3), Król -9 (1x3), Rak-11 (1x3) (Fijałka- 5 (1x3), Karczewski-2. W pierwszej połowie meczu nasi zawodnicy nie zachwycali grą, a trener Karolak udzielał jak dało się zauważyć ostre reprymendy. W drugiej połowie było już znacznie lepiej, chociaż dało się odczuć brak kontuzjowanych Pawła Kowalskiego i Artura Bidyńskiego. Ogólnie niezły,wyrównany mecz, chociaż lchyba wiecej spodziwaliśmy sie po naszym liderze. Niecodzienną sytuacją były 2 punkty które wpadły do kosza przeciwników za sprawą Borkowskiego, a wielką plamę dał redaktor Kwiek ogłaszając wynik plebiscytu na sportowca roku, ogłaszając wygraną "Karoliny Michalczuk - mistrzyni świata w zapasach " Embarassed

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.startlublin.fora.pl Strona Główna -> MKS Start Lublin Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)